Atelier Bespoke

Pasja

Możliwość tworzenia to moje marzenie od zawsze. Od pierwszych kredek Caran d’Ache, z których kilka sztuk pozostało mi do dziś. To zamiłowanie do elegancji i dyskrecji połączone z nieustanną potrzebą przenoszenia na papier myśli, uczuć, wrażeń i doświadczeń może by trwało w niezmienionej formie, gdyby nie spotkanie z osobą, która dostrzegła w tym pasję i z którą stworzyliśmy to miejsce. Połączyliśmy nasze wspólne zamiłowanie do bezkompromisowej jakości, ponadprzeciętną dbałość o szczegóły, dyskrecję, którą cenimy i umiejętność słuchania, dzięki czemu potrafimy tworzyć rzeczy piękne i ponadczasowe.

Strój jest formą ekspresji. Kiedy jest spójny z wizerunkiem jaki chcemy światu ukazać, sprawia, że jesteśmy wiarygodni, że jesteśmy spójni i w harmonii z otoczeniem. Naszą pasją jest urzeczywistnianie potrzeb i wizji, które zapewnią Klientowi efekt, jakiego oczekuje.

Sekret doskonałego wizerunku nie kryje się w stroju jaki mamy na sobie, lecz w sposobie w jaki go nosimy.

Nie każdy potrafi unieść wizerunek, który wydaje się do niego pasować. Czasem to błędne wyobrażenie, czasem pogoń za bycie kimś innym niż w rzeczywistości jesteśmy a czasem chowanie się za maską narzucaną i wręcz nakładaną przez świat wokół nas. Naszych Klientów ubieramy dbając o tę spójność. Budujemy wizerunek, który jest prawdziwy. Elegancja ma w sobie prawdę. Na grze pozorów opiera się moda.

Atelier bespoke to być może jedyne miejsce, gdzie godzinami z pasją rozmawiamy o materiałach, stylach, jakości, guzikach, tkaninach, o podwykonawcach, producentach tkanin, pochodzeniu i historii ubioru.  Męska elegancja pochłonęła nas bez reszty.

Zapisz się na newsletter

Zarejestruj swój adres e-mail i nie przegap żadnych informacji!
Nie przegap tego, co może Cię zainteresować.

Śledź nasz instagram